4D-6D mihalnice

 

4D-6D je nový revolučný spôsob predĺženia mihalníc s trvanlivosťou 5 – 6 týždňov.

Technika 4D-6D nenahrádza klasické 3D predlžovanie mihalníc, ale ponúka nový vzhľad predĺženia mihalníc. Na aplikáciu 4D mihalníc sa používajú 100% norkové mihalnice alebo syntetické mihalnice v hrúbkach 0,07 mm a 0,10 mm. Aplikujú sa 2, 3 až 6 mihalníc na jednu prírodnú mihalnicu, čím dosiahneme extra objem, ale aj prirodzený vzhľad. Počet lepených mihalníc závisí aký efekt chceme docieliť (4D-6D).

Pre ženy, ktoré majú riedke mihalnice je to revolučný spôsob na dosiahnutie hustých mihalníc.

4D-6D mihalnice sú vhodné na rôzne príležitosti ale aj na denné nosenie. Zákazníčka má počas aplikácie zavreté oči, leží a relaxuje. Aplikácia 4D-6D mihalníc trvá cca 1,5-2,5 hodiny, závisí to od požadovaného konečného vzhľadu. Môžeme ich nosiť neustále. 4D-6D mihalnice zvýraznia oko a dodajú mu dramatický pohľad. Podľa rôznych spôsobov lepenia vieme docieliť rôzne výsledky ako napríklad mačací pohľad, objem, prirodzený efekt, bábika efekt, veverička efekt, farebný efekt a iné. Záleží len na zákazníčke o aký efekt má záujem. 4D-6D mihalnice nosia všetky vekové kategórie žien. Počet aplikovaných mihalníc je rôzny podľa efektu aký chcete docieliť , cca od 100 do 200 mihalníc na každé oko.

 

4D-6D mihalnice sa nesmú robiť v týchto prípadoch:

  • Zápal spojiviek- začervenanie, opuchnutie spojiviek, nadmerné slzenie, lepkavé obočie po rane.
  • Jačmeň- je to ochorenie mazovej žľazy. Prejavuje sa ako ranka na okraji viečka.
  • Zápal viečka- ide o zapálenie okraju viečka.
  •  Lišaj
  • Herpes
  • Vši
  • Ekzém v oblasti očí

Pre zákazníkov trpiacich klaustrofóbiou môže byť veľmi nepríjemné používanie lepiacich pások alebo gélových podložiek, ktoré majú za úlohu izolovať očné mihalnice.

Farbenie mihalníc je potrebné vykonať minimálne 1 - 2 dni vopred. Nikdy nie v rovnaký deň.

Trvalú na mihalnice je nutné vykonať minimálne 5 dní vopred, ideálne týždeň vopred. Nikdy nie v rovnaký deň.

 

Starostlivosť o 4D-6D mihalnice

• 24 hodín po aplikácii nesmú riasy prísť do kontaktu s vodou

• 48 hodín po aplikácii sa neodporúča navštíviť sauna

• je nevyhnutné sa vyvarovať silnému mechanickému pôsobeniu na riasy (trenie očí, nesprávne odličovanie, spanie tvárou na vankúši)

• riasy si denne opatrne prečesávať špeciálnou kefkou jedným ťahom

• očné okolie odličovať opatrne odličovacím prípravkom na vodnej báze a snažiť sa zabrániť kontaktu odličovacieho prípravku s riasovými spojmi

• pre odlíčenie 4D-6D mihalníc je ideálne zvoliť buničinu alebo papierové utierky radšej ako klasické vatové tampóny

• v žiadnom prípade sa nesmie očné okolie odličovať s prípravkami, ktoré sú na olejovej báze pretože by vypadali

!!! NOVINKA !!!

HENNA na obočie

za skvelú cenu 14,90

Pomocou henny sa vie docieliť ideálne krásne obočie, ktoré vydrží až 6 týždňov. Henna zafarbí chĺpky aj pokožku. Zároveň vyživuje a posilňuje vlasové folikuly. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Pomocou henny vieme docieliť krásne ideálne obočie, ktoré vydrží cca 6 týždňov. Henna zafarbí chĺpky aj pokožku. Zároveň henna vyživuje a posilňuje vlasové folikuly. Po zafarbení obočia hennou dosiahneme tzv. tetovaný efekt obočia.

Viac tu: https://www.excellenceacademy.sk/skolenia/henna-farbenie-obocia/
Pomocou henny vieme docieliť krásne ideálne obočie, ktoré vydrží cca 6 týždňov. Henna zafarbí chĺpky aj pokožku. Zároveň henna vyživuje a posilňuje vlasové folikuly. Po zafarbení obočia hennou dosiahneme tzv. tetovaný efekt obočia.

Viac tu: https://www.excellenceacademy.sk/skolenia/henna-farbenie-obocia/